Občianske združenie

ZDRUŽENIE HRABOVSKÁ DOLINA

Združenie vzniklo na báze dobrovoľnej aktivity a iniciatívy miestnych podnikateľov ktorým nie je ľahostajný rozvoj turistického ruchu, životné prostredie, alebo spoločenský život v meste Ružomberok. Zároveň vznik tohto združenia je aj odozva na nelichotivú situáciu infraštruktúry danej lokality , zanedbané a dlhodobo neriešené problémy čistoty , poriadku alebo životného prostredia.

Účelom Združenia je vytvoriť podmienky pre podporu komunitného života v rekreačných priestoroch Hrabovskej doliny pri Ružomberku. Združenie Hrabovská dolina je zoskupenie aktivistov a podporovateľov rozvoja a revitalizácie Hrabovskej doliny z pohľadu ochrany a obnovy prírody a krajiny, organizovania kultúrno-spoločenských a športových aktivít v lokalite.

Spojením týchto subjektov do ZDRUŽENIA HRABOVSKÁ DOLINA sa vytvoril priestor na lepšiu koordináciu aktivít v Hrabove.

Členovia združenia

  1. Štefan Čerevň  -  Aquazorbing, s. r. o.  ( Pôsobenie v Hrabove : Lanový park Tarzania, ZIP - LINE, AQUAZORBING ) - prezident občianskeho združenia
  2. Ivan Nosko - P + D, s. r. o. ( Pôsobenie v Hrabove : Apartmány Hrabovo, Loďky na priehrade )
  3. Ing. Peter Nanky - 1. RUŽOMBERSKÁ LYŽIARSKA, a. s. ( SKIPARK Ružomberok - Malinô Brdo   ski & bike family park Ružomberok )
  4. Ing. Tomáš Štreit  - Ing. Tomáš Štreit Z DESIGN Z DESIGN ( Pôsobenie v Hrabove : Požičovna Lilly, Bike prak - požičovna )
  5. Róbert Jeleník - Fatra Liptov, s. r. o. ( Pôsobenie v Hrabove : Apartmány Fatrapark 1 )
  6. Mgr. Michal Sklienka - FATRAPARK SERVICES, s. r. o. ( Pôsobenie v Hrabove : Apartmány Fatrapark 2 )
  7. Jozef Mojš - ( Pôsobenie v Hrabove :  Chaty  Liptovo - Bystrina, Kamenná, Lúč, Zuzana, Tomáš, Jozef )
  8. Ladislav Oravec - REKREAS, s. r. o. ( Pôsobenie v Hrabove : Chaty ALPINA a KAMENÁR )


Členovia "ZHD"